CONTACT 

ADRES

Love&Light Sp. z o.o.

Celiny 175c

32-095 Iwanowice

KONTAKT

OPENING HOURS

Mon - Fri :

dzwońcie i piszcie :)

Sat - San :

jestem na ślubie albo sesji

723-321-121

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© 2020 by love&light 

Plenerowy ślub w stylu boho w Chochołowym Dworze pod Krakowem

Jeśli zastanawiacie się nad ślubem plenerowym to się nie zastanawiajcie. I jeśli tylko pogoda nie sprawi psikusa (a nawet wtedy można opanować sytuację) to ślub w plenerze, wśród drzew albo pod niebieskim niebem jest przepiękną alternatywą. Coraz częściej z resztą możemy uczestniczyć w tych pięknych uroczystościach. I ja coraz częściej biorę udział w takich uroczystościach jako fotograf ślubny.Plenerowy ślub w Chochołowym Dworze


Chochołowy Dwór to idealne miejsce do wyprawienia ślubu w otoczeniu zieleni i pięknych widoków Ojcowskiego Parku Narodowego. Sam Dwór swoim wystrojem nadaje uroczystości szyku. Połączenie drewna i szkła sprawia, że nie oddalając się od Krakowa możemy znaleźć się prawie w sercu gór i to z jaką klasą.


A przygotowanie samej uroczystości plenerowej.....no bajka.

Cudownie zaaranżowana przestrzeń za Dworem sprawia, że przenosimy się do innej rzeczywistości (a przecież Jerzmanowice to prawie Kraków). Spokój, cisza i przede wszystkim przestrzeń....... No jest czym oddychać :) Sielski klimat w szlacheckiej oprawie.

Sam Dwór zrobił na mnie ogromne wrażenie. I na Was też zrobi!


Suknia w stylu boho, własnoręcznie pleciony bukiet ślubny oplatany sznurkiem tuż przed Ceremonią i szampan w trakcie przygotowań......

I oni...

Cudowni...

Piękni...

i z charakterem ;)

I kiedy impreza rozkręciła się już na dobre na wesele wbiła się cała drużyna rugby Juvenia Kraków - wpadli po zwycięskim meczu pogratulować Młodym (tak przy okazji to Maciej jest zawodnikiem w drużynie ;) )

Fajnie było!!!
66 wyświetlenia