CONTACT 

ADRES

Love&Light Sp. z o.o.

Celiny 175c

32-095 Iwanowice

KONTAKT

OPENING HOURS

Mon - Fri :

dzwońcie i piszcie :)

Sat - San :

jestem na ślubie albo sesji

723-321-121

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© 2020 by love&light 

Romantyczny ślub na Zamku w Korzkwi / Monika + Sigurd


Czy można wymarzyć sobie bardziej romantyczne miejsce na ślub niż cudownie klimatyczne ruiny zamku o zachodzie słońca? U nich tak było.

Gdy wcześniej ustalałyśmy szczegóły ich ślubu, Monika mówiła, że zakochała się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia. Z resztą nie ma się co dziwić bo sceneria była idealna. Idealne były też kwiaty, druhny, goście i przede wszystkim Oni - Monika i Sigurd.

Idealni dla siebie. Zakochani na zabój. I choć Monika twierdziła, że Sigurd to Norweg i nie okazuje uczuć to nawet jemu łza zakręciła się kilkukrotnie.

Ja zza wizjera aparatu też przecierałam oczy od wzruszenia, gdy Młodzi przysięgali sobie miłość do końca świata w cieniu rozłożystego drzewa, zza którego przebijały promienie pomarańczowego wrześniowego słońca. Zupełnie jakby otulało ich swoim ciepłem.

Czyste piękno...

Międzynarodowe śluby mają to do siebie, że wnoszą niespotykany koloryt obrzędów i tradycji. Tym razem, ku mojemu zaskoczeniu w pewnym momencie wstali wszyscy panowie, żeby skraść całusa Pannie Młodej. I analogicznie całusy Młodemu skradały też Panie. A śmiały się przy tym okropnie ;)

A gdy imprezę rozkręcała Abba to nie liczyło się już nic. Tylko oni, zabawa i radość, która wypełniła stare mury aż po ostatnią cegłę.A jakiś czas później dostałam taką oto wiadomość:

" To było coś niesamowitego! Chwile tuż przed złożeniem przysięgi, jaki i zaraz po są niezwykle obfite w emocje i w takich chwilach zrozumienie bez słów jest bardzo cenne. Martyna doskonale wie, gdzie się znaleźć w każdym momencie. Jest jak dobry duch, dla nas niewidzialna, ale ona widzi wszystko i uwiecznia...a kiedy trzeba służy pomocą, radą, wsparciem. I to jej cudowne pozytywne nastawienie! Ona potrafi rozładować cały stres. Potrafi też świetnie zorganizować gości do zdjęć, uspokoić roztrzęsioną mamę, wywołać uśmiech na twarzy zdenerwowanego pana młodego i zadbać o idealne tło... Zdjęcia, nawet jeśli czasu na ich wykonanie jest mało, są piękne, wykonane z pomysłem i do tego zaskakująco sprawnie. Martyna pomyślała o wszystkim. I dzięki niej mamy cudowną pamiątkę naszego dnia. Jesteśmy ogromnie wdzięczni! Zdjęcia mogliśmy obejrzeć bardzo szybko po weselu, wydruki pięknie dostarczone, wysoka jakość - przede wszystkim zdjęć, ale wcale nie mniej współpracy i samej usługi. Dodatkowo poprosiliśmy Martynę i przygotowanie kart z podziękowaniami dla gości, które rozsyłaliśmy po weselu i te są na prawdę wyjątkowe - znowu wysoka jakość produktu, ale sam ich projekt jest naprawdę śliczny. Martyna spełnia marzenia o pięknych zdjęciach, które pozostaną pamiątką na całe życie. Dziękujemy i gorąco polecamy! My na pewno będziemy Martynę jeszcze nie raz prosić o wykonanie zdjęć. " - Monika i Sigurd


I nic już więcej nie powiem, tylko się lekko zarumienię... ;)

193 wyświetlenia