CONTACT 

ADRES

Love&Light Sp. z o.o.

Celiny 175c

32-095 Iwanowice

KONTAKT

OPENING HOURS

Mon - Fri :

dzwońcie i piszcie :)

Sat - San :

jestem na ślubie albo sesji

723-321-121

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© 2020 by love&light 

Jesień w Mogilanach

Kiedy po raz pierwszy rozmawiałyśmy z Izą o ich ślubie i weselu to poza wieloma pomysłami Iza była pewna dwóch rzeczy. Że chce wyjść za mąż za Adriana, i że sesję poślubną chce zrobić w Mogilanach, wśród "jej drzew".

I tak się stało. Ślub się odbył, wesele też ;) A potem sesja poślubna. I wszystko się pięknie złożyło. Termin nam pasował, pogoda dopisała i nawet udało nam się przedrzeć przez tłum innych par młodych, które też chciały mieć tam zdjęcia ślubne. Wszystko bardzo kulturalnie i z klasą. I to magiczne słońce......

Jest coś niezwykłego w jesiennej aurze i chyba jest najpiękniejsza pora roku na zrobienie sesji poślubnej. Jak myślicie?

Dwór w Mogilanach to cudowne miejsce na takie właśnie zdjęcia. 450 letnia tradycja zobowiązuje, więc gdy przeszliśmy przez bramę główną to tak, jakbyśmy się znaleźli trochę w innym świecie.

Park, z alejami drzew i przecudnym widokiem przyciąga nie tylko pary młode ale i innych turystów, którzy urzeczeni widokiem Tatr mogą zrelaksować się i odetchnąć od krakowskiego zgiełku.

Więc tak, jest to jedno z miejsc idealnych na sesję poślubną.

Szkoda tylko, że Dwór niszczeje na naszych oczach...


I przyznać muszę, że mój ulubiony moment z całej sesji to ostatnie 10 min. Dlaczego? Bo zostaliśmy w parku zupełnie sami. Słońce już zachodziło i udało nam się złapać ostatnie jego promienie, dając zdjęciom Izy i Adriana niepowtarzalny urok.63 wyświetlenia