CONTACT 

ADRES

Love&Light Sp. z o.o.

Celiny 175c

32-095 Iwanowice

KONTAKT

OPENING HOURS

Mon - Fri :

dzwońcie i piszcie :)

Sat - San :

jestem na ślubie albo sesji

723-321-121

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© 2020 by love&light 

Niezwykły Ślub w Filharmonii

Na pierwszą wiadomość od Julity zareagowałam ogromną ekscytacją. W zasadzie to po przeczytaniu opisu ślubu, który planowali razem z Pawłem, wstałam i zaczęłam głęboko oddychać z ekscytacji. Bo jak tu zachować spokój, jeśli pisze do ciebie para artystycznych dusz (Julita - fotografka, Paweł - związany z teatrami na Śląsku i w Warszawie) i swój wymarzony ślub chcą zorganizować w Filharmonii Śląskiej?!

Wiedziałam, że jesteśmy dla siebie stworzeni.

W mojej głowie od razu pojawiło się tysiąc pomysłów, jak możemy wykorzystać tę przestrzeń.


Śluby i wesela można organizować na milion sposobów. Może to być klasyczny polski ślub w kościele, może być ślub plenerowy na łące lub nad jeziorem, może być ślub rustykalny w stodole, ślub humanistyczny na szczycie góry. Ale faktycznie rzadko kiedy ma się okazję sfotografować ślub w filharmonii.


FIRST LOOK


Z racji tego, że jako fotograf ślubny spotykam się z różnymi ludźmi i bywam na wielu weselach, to zaproponowałam mojej pięknej Młodej Parze "firs look".

To moment, kiedy widzicie się tego dnia po raz pierwszy. Czasem jest to błogosławieństwo w domu, czasem widzicie się dopiero przy ołtarzu, albo miejscu, gdzie składacie przysięgę cywilną. Ale z Julitą i Pawłem sprawa miała się trochę inaczej, bo na samej górze Filharmonii znajduje się przeszklony dach. Miejsce wyśnione do takiego spotkania. Miejsce, gdzie ziemia styka się z niebem. A współczesna architektura nadaje mu niesamowity wyraz.


Wiem, że czasu w dniu ślubu zawsze jest za mało, ale jeśli wspólnie się do tego przygotujemy to na wszystko zdążymy zrobić tak, jak sobie to zaplanowaliśmy. First look to chwila, a przecież tak ważna!


Sama ceremonia zaślubin miała miejsce w pięknej sali koncertowej zabytkowego budynku Filharmonii. Duże, jasne przestrzenie były nie lada wyzwaniem ale wrażenia gości i samych Młodych z pewnością nie zatrą się w czasie.


SESJA PLENEROWA W DNIU ŚLUBU - ZAWSZE!


Szczególnie kiedy w pobliżu jest Nikiszowiec! Cudowna zabytkowa część Katowic, z nietuzinkowymi zdobieniami Zillmannów. Czerwone ceglane kamienice i czerwone wnętrza okien - to się zawsze musi udać. Jest to miejsce idealne na sesję poślubną. To miejsce tętni życiem.


Po zdjęciach Młodzi udali się z gośćmi na pyszny tradycyjny śląski obiad do najmodniejszej w tym momencie knajpy - Śląskiej Prohibicji.

Ciekawe wnętrze, perfekcyjne dobrane detale aranżacji oraz fantastyczne jedzenie były wisienką na torcie.


Jeśli więc planujecie swoje wesele to zadbajcie o szczegóły, to pamiątka na całe życie i warto zastanowić się, gdzie i jak przeprowadzić poszczególne elementy tego pięknego dnia. A ja Wam w tym z ogromną chęcią pomogę.


Tym czasem zapoznajcie się z wyjątkowym ślubem Julity i Pawła w Filharmonii Śląskiej w Katowicach a także z ich poślubną sesję plenerową na Nikiszowcu.

Zapraszam!


50 wyświetlenia