CONTACT 

ADRES

Love&Light Sp. z o.o.

Celiny 175c

32-095 Iwanowice

KONTAKT

OPENING HOURS

Mon - Fri :

dzwońcie i piszcie :)

Sat - San :

jestem na ślubie albo sesji

723-321-121

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© 2020 by love&light 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Reportaż Ślubny

Zdjęcia ślubne to niezapomniana pamiątka. Oczywiście pozostają nam wspomnienia, ale one z czasem się zacierają. Reportaż ślubny i sesja poślubna jest po to żeby przywrócić nam nasze przeżycia. Dzięki nim możemy przenieść się w czasie i znów odczuwać ogrom emocji i wzruszeń, które towarzyszyły nam w dniu naszego ślubu. To takie ważne, żeby mieć dobre zdjęcia ślubne. Będą one z Wami przez całe Wasze życie.

 

Dobry fotograf ślubny to fotograf, który potrafi wpasować się w otaczającą rzeczywistość. Potrafi zrobić wieloplanowe zdjęcia, które będą ukazywały Was, Waszych bliskich Waszych przyjaciół w tak ważnych momentach. Skupia się na detalach, żeby pokazać je jak najpiękniej. Jest zawsze w centrum wydarzeń ale wie też, kiedy pozostać w cieniu, bo czasami najpiękniejsze kadry wymagają spojrzenia z boku

Mój styl pracy

Poznanie każdej Pary Młodej i jej unikalnej historii to moja ulubiona część pracy. I jestem przeszczęśliwa, kiedy koniec końców wszyscy zostajemy dobrymi znajomymi. I tak się zazwyczaj dzieje. Cenię miłość i niesamowitą rzeczywistość, jaką jest małżeństwo i jestem dumna, że mogę być częścią początku podróży każdej pary, z którą współpracuję.

W dniu ślubu macie moje pełne wsparcie. Otrzymujecie też ode mnie wspaniały poradnik w postaci pdf - to porady oparte na doświadczeniu moim i moich wspaniałych par. Wszystko po to, żeby Wasze zdjęcia były najpiękniejsze na świecie i żebyście nie musieli denerwować się, że ktoś Wam się kręci z aparatem przed nosem ;)

Czasami wystarczy mrugnięcie okiem, żeby rozładować sytuację stresową, a takie też się zdarzają. Możecie polegać na moim doświadczeniu profesjonalnym podejściu do każdego ślubu.

Kocham to, co robię i wkładam w pracę z Parą Młodą całe swoje serce.  Uważam, że prawdziwe momenty i uczucia są o niebo cenniejsze niż stylizowane i ustawiane zdjęcia. Dlatego tak bardzo zależy mi na tym, żebyście czuli się w moim towarzystwie komfortowo i po prostu dobrze.

I do tego wszystkiego pozostaję niewidzialna ;) I tak, da się to zrobić :)

Proces

1) Obejrzyj moje portfolio

Prawdopodobnie sprawdzałeś TONY różnych fotografów ślubnych w tym procesie - to świetnie! Moje prace mają specyficzny styl i kierunek artystyczny, koncentrując się na weselach i parach, które chcą odważnego, artystycznego podejścia, aby uchwycić ich dzień. Naprawdę chcę się upewnić, że jesteśmy idealnie dopasowani, zanim zarezerwujesz mnie na swój dzień! Rzuć okiem na moje portfolio, aby dowiedzieć się, czego się spodziewać podczas pracy ze mną :)

2) Spotka & daj się poznać

Chodzi mi o prawdziwe, autentyczne chwile i szczere, szczere relacje. Co wolisz: nieznajomi dzielący najważniejsze części dnia ślubu - czy przyjaciel, pokrewna dusza ?! Zanim zarezerwujemy termin porozmawiamy, spotkamy się na filiżance kawy lub na spacerze i po prostu się poznajmy. Możesz zadać dowolne pytania, dowiedzieć się, czy do siebie pasujemy i czy mój styl jest odpowiedni dla Was. Chcę też poznać Was, byśmy mogli wspólnie stworzyć najlepszą fotograficznie rzecz na świecie! 

Świetnym przygotowaniem do współpracy podczas dnia ślubu jest sesja narzeczeńska. Daj się wciągnąć! :)

3) Zarezerwuj

Kiedy się poznamy i fajnie spędzimy czas, możemy zarezerwować dzień oficjalnie. Większość moich klientów dokonuje rezerwacji, co najmniej rok wcześniej, ponieważ mój kalendarz zapełnia się bardzo szybko. Jeśli Wasza data jest wcześniejsza, dajcie mi znać - zawsze jest szansa, że ​​wciąż jestem wolna! Aby zagwarantować twoją datę, potrzebuję podpisanej umowy i opłaconego zadatku. Gdy będziecie gotowi, dajcie mi znać, a prześlę informacje o umowie i płatności.