CONTACT 

ADRES

Love&Light Sp. z o.o.

Celiny 175c

32-095 Iwanowice

KONTAKT

OPENING HOURS

Mon - Fri :

dzwońcie i piszcie :)

Sat - San :

jestem na ślubie albo sesji

723-321-121

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© 2019 by love&light 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Reportaż Ślubny

Zdjęcia podczas ślubu to niezapomniana pamiątka. Oczywiście pozostają nam wspomnienia, ale one z czasem się zacierają. A fotografie mają przywrócić nam nasze przeżycia. Dzięki nim możemy przenieść się w czasie i znów odczuwać ogrom emocji i wzruszeń, które towarzyszyły nam w dniu naszego ślubu. To takie ważne, żeby mieć dobre zdjęcia ślubne. Będą one z Wami przez całe Wasze życie.

 

Dobry fotograf to fotograf potrafi wpasować się w otaczającą rzeczywistość. Potrafi zrobić wieloplanowe zdjęcia, które będą ukazywały Was, Waszych bliskich Waszych przyjaciół w tak ważnych momentach. Skupia się na detalach, żeby pokazać je jak najpiękniej. Jest zawsze w centrum wydarzeń ale wie też, kiedy pozostać w cieniu, bo czasami najpiękniejsze kadry wymagają spojrzenia z boku.

Będąc z Wami w dniu Waszego ślubu macie moje pełne wsparcie. Czasami wystarczy mrugnięcie okiem, żeby rozładować sytuację stresową, a takie też się zdarzają. Możecie polegać na moim doświadczeniu profesjonalnym podejściu do każdego ślubu.

Kocham to co robię i wkładam w pracę z parami całe swoje serce.  Uważam, że prawdziwe momenty i uczucia są o niebo cenniejsze niż stylizowane i ustawiane zdjęcia. Dlatego tak bardzo zależy mi na tym, żebyście czuli się w moim towarzystwie komfortowo i po prostu dobrze.

I do tego wszystkiego pozostaje niewidzialna ;) I tak, da się to zrobić :)

Mój styl pracy

Poznanie każdej pary i jej unikalnej historii to moja ulubiona część pracy. I jestem przeszczęśliwa, kiedy koniec końców wszyscy zostajemy przyjaciółmi. I tak się zazwyczaj staje. Cenię miłość i niesamowitą rzeczywistość, jaką jest małżeństwo i jestem dumna, że mogę być częścią początku podróży każdej pary, z którą współpracuję.

W dniu ślubu macie moje pełne wsparcie. Otrzymujecie też ode mnie wspaniały poradnik w postaci pdf - to porady oparte na doświadczeniu moim i moich wspaniałych par. Wszystko po to, żeby Wasze zdjęcia były najpiękniejsze na świecie i żebyście nie musieli denerwować się, że ktoś Wam się kręci z aparatem przed nosem ;)

ZAPRASZAM!!!